/Files/photogallery/732/Серце_Токмак.jpgфото з https://bitly.su/AaDU8

Вітаємо Вас на сайті Комунальної установи "Центру професійного розвитку педагогічних працівників" Токмацької міської ради!

Основними завданнями Центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка та консультування. На сторінках нашого сайту Ви знайдете актуальну інформацію щодо суб’єктів підвищення кваліфікації, можливості для професійного розвитку, останні новини освіти та науково-методичні рекомендації, познайомитеся з сучасними педагогічними технологіями, новими методиками викладання в Новій українській школі. Сподіваємось, що матеріали, розміщені на сторінках сайту, сприятимуть фаховому та творчому зростанню педагогічних працівників, ознайомленню з передовим педагогічним досвідом та творчими здобутками освітян.
Ми завжди відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками з питань професійного розвитку, вдосконалення професійної компетентності та психологічної підтримки педагогічних працівників. За визначенням Міжнародної організації "ЮНІСЕФ" - "Право на освіту не може бути досягнуте без права на кваліфікованого вчителя".

Запрошуємо до співпраці!

Кiлькiсть переглядiв: 80