17 листопада 2021 року

Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади консультант комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Токмацької міської ради
До складання іспиту на вакантну посаду членами конкурсної комісії допущено чотири претенденти.
За результатами кваліфікаційного іспиту і співбесіди переможцем конкурсу визнано ТУРІЙ Тетяну Петрівну.
/Files/images/Таня.jpg /Files/images/БУКЕТ.jpg Вітаємо Тетяну Петрівну!

Педагогічний інтенсив для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Токмацької міської ради з теми: "Самооцінювання професійних компетентностей вчителів"

/Files/images/09.11.png/Files/images/051234.png

/Files/images/051.png


/Files/images/0512.png

Невід’ємною складовою реалізації реформи "Нова українська школа" має стати підвищення кваліфікації педагогічних працівників. З метою посилення складової розвитку професійної компетентності і підвищення кваліфікації вчителів, де поряд з ключовими провайдерами ОІППО зможуть надавати послуги й інші інституції: як державної (комунальної) форми власності, так і приватної. Центр професійного розвитку забезпечує реалізацію завдань з надання консультативної та інформаційної підтримки педагогічних працівників Токмацької міської ради. Організовані педагогічні заходи допомагають вчителям громади опанувати професійний стандарт, інформують з питань розвитку індивідуальної освітньої траєкторії педагогів.
09.11.2021рік

Семінар для педагогічних працівників "Мета і зміст супервізії - 2021"

/Files/photogallery/732/12изображение_viber_2021-11-08_15-56-25-971.jpg/Files/images/123изображение_viber_2021-11-08_16-00-39-648.jpg


З метою консультування педагогічних працівників закладів освіти Токмацької міської ради з питань організації та підготовки до проведення супервізії у 2021 році фахівці Центру професійного розвитку 5 листопада 2021 року провели педагогічний інтенсив для адміністрації та вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти. Під час онлайн зустрічі присутні ознайомилися з новими умовами та етапами проведення супервізії у 2021 році. Зосередили увагу на нормативних документах; нових підходах у підвищенні кваліфікації вчителів: самооцінювання власної професійної діяльності, траєкторія професійного розвитку педагогічних працівників тощо. Захід сприяв розвитку професійної компетентності педагогів. З метою підтримки і професійного супроводу педагогів сплановано ряд заходів, що допоможуть педагогам опанувати інструменти самооцінювання власної професійної діяльності, ознайомлення з новими вимогами до уроку в Новій українській школі.

20-22 жовтня 2021 року у місті Києві відбулася Тринадцята міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" й виставка освіти за кордоном "Word Edu". Київський Палац Спорту (вул.Спортивна площа, 1, м.Київ) офіційний сайт

ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ нагороджено: комунальну установу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Токмацької міської ради Запорізької області

в номінації «Упровадження в освітню діяльність інноваційних проєктів, моделей, систем, технологій, методик, що спрямовані на підвищення якості освіти»
Привітання від Міністра освіти (натисніть тут)

Світлини з нагородження за посиланням (натисніть тут)

Програма виставки (натисніть тут)

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

26 серпня 2021 року відбулася Серпнева конференція Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації

"Освіта Запорізької області 30: БЕЗБАР’ЄРНА ОСВІТА-ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬОГО"


Під час конференції розглянуто актуальні питання нового навчального року та підсумки минулого. Почесними нагородами відзначено кращих науково-педагогічних працівників 2020-2021 н.р. Запорізької області. Вручено відзнаки та медалі закладам освіти, які приймали участь у фахових конкурсах протягом 2020-2021 н.р.

У жовтні 2020 року відбулася ХІІ Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті", де було представлено інноваційну розробку з теми "Брендінг як умова успішного розвитку Центрів професійного розвитку педагогічних працівників в умовах новостворених територіальних громад", автор досвіду - Тарасова Вікторія.

За підсумками конкурсного журі МОН, ІМЗО, НАПН України інноваційний досвід відзначено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ, яку було вручено на "Серпневій конференці-2021"

/Files/images/вручення1.png /Files/images/Вручення2.png

/Files/images/777.png


Напередодні нового навчального року Центром професійного розвитку вчителів було проведено нараду з відповідальними з питань професійного розвитку вчителів у закладі освіти. Під час наради були розглянуті питання створення сучасного середовища професійного розвитку вчителів в територіальній громаді, перспективи підготовки вчителів до впровадження нового Державного стандарту, Базового компоненту та багато інших питань щодо організації освітнього процесу у 2021-2022 н.р.

/Files/images/изображение_viber_2021-09-01_10-37-43-088.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-09-01_10-37-43-030.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-09-01_10-37-43-204.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-09-01_10-37-43-253.jpg

Щоб бути обізнаним треба постійно вчитися, підвищувати професійну компетентність. Фахівці Центру проходять навчання з упровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти. Невдовзі стартує підготовка вчителів-предметників, які будуть викладати у 5-6 класах.

Шановні колеги, раді вітати Вас на сайті Центру професійного розвитку педагогічних працівників Токмацької міської ради!

Пропонуємо Вам дайджест "Серпневих студій" для педагогів (буде доповнюватися до 20.07.21), запрошуємо Вас до реєстрації!
1. "Портфоліо сучасного педагога: від теорії до практики", реєстрація за лінком
2. "Педагогічний працівник у вимірі сучасної освіти. Планування. Організація освітнього процесу. Саморефлесія"

Шановні колеги!

Британська рада в Україні розпочинає програму підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти. Реєстрація Агентів змін відкрита до 29.06.2021 за лінком для агентів wym-1624603443027 для вчителів, які викладатимуть в 5-6 класах НУШwym-1624603490445